Матеріали для утеплення

У наші дні утеплення будинків все частіше стає темою розмов усіх будівельників та власників нерухомості. Чи знали Ви, що недостатня теплова ізоляція є причиною не тільки втрати тепла, а внаслідок цього – і зростаючих витрат за опалення, але й ризику пошкодження стін внаслідок частого промерзання?

Однак проблематика утеплення є дуже складною. Одним з можливих рішень є утеплення зовнішніх стін будови за допомогою зовнішніх теплоізоляційних контактних систем. Зовнішні теплоізоляційні контактні системи займають одне з основних місць на сторінках нашого сайту. Їх сильною стороною є така функціональна різноманітність, котра дає можливість виготовити систему для конкретного будівельного об’єкту згідно з вимогами інвестора та місцевими умовами.

Ви все частіше запитуєте себе: Як знизити витрати енергії на опалення будинку? Чи можна щось заощадити? Тоді саме Вам ми пропонуємо рішення. У великій кількості будинків (приватних чи багатоквартирних) виникають значні втрати тепла з причини їх недостатньої теплової ізольованості. Відсутність теплової ізоляції спричиняє не тільки велику втрату тепла та постійно зростаючі витрати за опалення, але й велику вірогідність руйнування стін внаслідок промерзання.

Чому Вам слід утеплити свій будинок?
Однією з головних переваг є суттєве зниження втрати тепла через стіни. Обмеження втрати тепла буде берегти не тільки Ваш сімейний бюджет, але й природні ресурси. Одночасно, для опалення Вам буде достатньо меншого джерела тепла.  Ваші витрати на опалення знизяться.

Зовнішнє утеплення перешкоджатиме промерзанню зовнішніх стін, обмежиться вплив змін температури. Утеплення продовжить довговічність стін Вашого будинку. У зимові місяці стіни будуть мати вищу внутрішню температуру поверхні та значно повільніше охолоджуватимуться. І навпаки, влітку конструкція не буде так нагріватися. Покращиться температурний режим приміщення. Утепливши свій будинок, Ви запобігаєте переохолодженню стін та появі на них зимою конденсату. Обмежується можливість потіння стін та розростання плісняви.

 

 

Завдяки тому, що обов’язковим компонентом системи утеплення є також кінцева обробка поверхні, Ваш будинок матиме новий вигляд. На нашому сайті представлені різноманітні системи утеплення. Вивчивши їхні переваги та недоліки Ви зможете зробити оптимальний вибір саме для Ваших потреб за прийнятними цінами.